דף הבית

צור קשר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דף הבית

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צרו קשר

האתר הרשמי של יובל המבולבל (www.yuvi.com) - הצהרת הפרטיות

הקדמה

אצלנו ב yuvi.com חשוב לנו לשמור על הפרטיות שלכם ושל ילדיכם ואנו מחויבים לשמור עליה. הצהרת הפרטיות מיועדת לסייע להורים להבין איזה מידע נאסף על ידי האתר, מדוע אנו אוספים אותו, מה אנו עושים איתו ומהם אמצעי בקרת הפרטיות שלנו. הצהרה זו מספקת מידע אודות נוהלי הפרטיות הספציפיים ל-yuvi.com .

הישות המספקת את השירות היא "יובל המבולבל בע"מ" חברה הפועלת במסגרת חוקי מדינת ישראל, (תיקרא להלן "yuvi.com",  "אנחנו", "לנו" או "שלנו"). 

המידע שאנו אוספים

yuvi.com אוספת מידע בנוגע למכשיר שבאמצעותו ניגשים לשירות ובנוגע לשימוש שנעשה באתר. המידע הנו סטטיסטי ומצטבר שאינו פרטני וללא זיהוי פרטי משתמש. המידע הבא עשוי להיאסף בזמן שימוש בשירות:

 • מידע על סוג המכשיר והגדרות המכשיר, כגון: דגם החומרה, כתובת רשת, מיקום גאוגרפי כללי, שפה מועדפת, גרסת הדפדפן, גרסת האפליקציה וגרסת מערכת ההפעלה.
 • מידע על האופן שבו נעשה שימוש בשירות שלנו, כגון: זמן ותדירות השימוש, תכנים שנצפו ודפים בהם ביקרו
 • מידע בנוגע לאפליקציה או למכשיר, כגון שפה מועדפת, פעילות באפליקציה והגדרות אחרות. במידה ויש שימוש בתכונות שמע באפליקציה כגון חיפוש קולי, האפליקציה אוספת לרגע קצר מידע קולי. מידע זה מעובד על מנת לאפשר שימוש בתכונת השמע ונמחק מייד לאחר מכן.
 • מידע שהוכנס על ידי המשתמש ברישום כגון: כתובת אימייל, שם או כינוי, חודש יום ההולדת והעדפות תוכן.
 • מידע הנוגע לרכישות שביצעת בשירות yuvi.com, שירותים מיוחדים שנרשמת אליהם ומתנות שצברת.

 

הבהרה: שירות yuvi.com אינו אוסף מידע אישי מילדך, כגון: שם מלא, גיל, כתובת, או מספר טלפון.
במידה ורכשת באתר, יישמרו פרטי הלקוח מלבד פרטי האשראי

מה אנו עושים עם המידע 

אנו משתמשים במידע אותו אנו אוספים למטרות תפעוליות פנימיות, להעשרת התכנים ולשיפור השירות שלנו. להלן פירוט השימושים שאנו עושים במידע:

  • הפעלת הטבות למנויים כגון הנחות או הודעות מוקדמות, גישה לתכנים ייחודיים
  • יצירת דוחות סטטיסטיים לשימושנו
 • שמירה על השירות ומניעת זיופים.

מסירת מידע לצד שלישי

yuvi.com אינה מאפשרת לילדך לחלוק מידע אישי עם צדדים שלישיים או להפוך אותו לזמין באופן פומבי. yuvi.com לא תעביר לצד שלישי מידע אודות פרטיך האישיים או פעילותך באתר אלא בנסיבות הבאות:

 • בהסכמה.
 • מסיבות משפטיות או במקרה של מחלוקת משפטית בינך לבין yuvi.com שתחייב חשיפת המידע.
 • לאכוף את תנאי השימוש הרלוונטיים, לרבות חקירה של הפרות פוטנציאליות אם תבצע באתר פעולות שבניגוד לדין ו/או בניגוד לתנאי השימוש. 
 • אם החברה תמכור או תעביר באופן כלשהו את פעילות האתר לגורם שאינו החברה, וכן ככל שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שגורם זה יקבל על עצמו את מלוא התחייבויות החברה כלפיך כפי שהן באותה עת.
 • ייתכן כי נספק מידע על משתמשים בודדים לשותפותינו, או לעסקים או לאנשים שאנו סומכים עליהם על מנת שיעבדו אותו עבורנו, על בסיס הוראותינו ותוך ציות למדיניות הפרטיות שלנו ולכל אמצעי חיסיון ואבטחה הולם אחר.ייתכן כי נשתף במידע שהצטבר אודות השימוש באפליקציה צדדים שלישיים, לדוגמה על מנת להראות מגמות הקשורות לשימוש באפליקציה, או כדי לעמוד בחובות הדיווח שלנו לשותפותינו.

אמצעי בקרת הפרטיות שלנו

אנו מיישמים מערכות ומשתמשים בנהלים עדכניים לאבטחת המידע ועושים כמיטב יכולתנו כדי להגן על השירות שלנו. בעוד שאלה מצמצמים משמעותית את הסיכונים לפגיעה בלתי-מורשית, לא ניתן להעניק בטחון מלא ומוחלט מפני חדירה בלתי-מורשית.

הזכות לעיין במידע האישי

על -פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981 ,כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע עליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו. פנייה כזאת יש להפנות אל [email protected]

שינויים במדיניות הפרטיות 

בכל מקרה בו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים הם יתעדכנו במסמך זה

הפסקת פעילות השירות

yuvi.com רשאית לסיים הפעלת האתר מכל סיבה שהיא ובכל שלב, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט.

ספק השירות

"יובל המבולבל בע"מ"

טלפון: 052-8776777

מדינה: ישראל

צור קשר:

הורים יכולים ליצור איתנו קשר ישיר לכל שאלה או חשש בכתובת: [email protected]